Potěšte své blízké setem archivních vín ze sklepů s 500 letou historií


K významným příležitostem. Do sbírky. K degustaci. Připravili jsme pro vás unikátní kombinaci archivních vín v dárkovém balení.
10+ let stará archivní vína

Pečlivě jsme vybrali ty nejlepší ročníky archivních vín a ve formě dárkových balení je vůbec poprvé představujeme online. Každé víno je opatřeno certifikací o archivaci.


Bio certifikace

Hrozny, ze kterých vyrábíme víno, pocházejí výhradně z naší vlastní produkce. Naše vinohrady neošetřujeme chemií a víno vzniká zcela přírodní cestou.


Designové boxy Kartoons

Ve spolupráci s designerským studiem Kartoons jsme připravili dárková balení na vína, která se skvěle hodí pro významné příležitosti a oslavy.


 • Degustace a ochutnávky

  Na objednávku pořádáme řízené degustace našich vín včetně občerstvení dle výběru zákazníka.

  Degustace se konají buď v exkluzivních prostorách našeho Sklepa číslo 6, nebo přímo ve vinici na stylové rozhledně postavené ze starých dubových sudů. Rozhledna se nachází uprostřed naší vinice Novosady a nabízí krásný výhled na panorama Buchlovských hor a Pálavských vrchů.

  Cenu degustací řešíme individuálně. Občerstvení pro nás připravují kuchaři Restaurace a penzionu Beta ve Bzenci, kde je i možnost ubytování.

  Řízené degustace pořádáme přímo v našem bzeneckém vinařství, můžeme je však uskutečnit také přímo u vás doma nebo na firmě.

  Objednat


Chcete si namíchat svůj vlastní set vín po dvou nebo šesti?Kontaktní údaje

Adresa sídla

 • Bzenia a.s.
 • Sklep č. 6
 • ul. Karla Čapka 1542
 • 696 81 Bzenec

Kontakt